Олімпіади

Учні переможці  ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін  - 2017:
Географія - учениця 11 класу Мосур Аліна - ІІ місце ( вч.Суховій В.Д.)
 
Трудове навчання- учениця 11 класу Мосур Аліна- ІІІ місце ( вч. Король В.Б.) 
 
Учні переможці  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін  - 2017:
Екологія - учениця 11 класу Панасюк Руслана - ІІІ місце ( вч. Сокур О.І.)

Географія - учениця 11 класу Мосур Аліна - ІІІ місце ( вч.Суховій В.Д.)

Географія - учень 9 класу Тараненко Олександр - ІІІ місце ( вч.Суховій В.Д.)

Біологія- учень 9 класу Тараненко Олександр - ІІІ місце ( вч. Хоменко І.І.)
 
 
Українська мова - учень 9 класу Тараненко Олександр - ІІІ місце( вч. Тараненко С.Д.)
 
Українська мова - учениця 7 класу Діденко Аліна - ІІІ місце( вч. Сокур О.М.)
 
Фізика - учениця 11 класу Мосур Аліна - ІІІ місце ( вч.Король В.Б.)
 
Трудове навчання- учениця 11 класу Мосур Аліна- І місце ( вч. Король В.Б.) 
 
Трудове навчання- учень 9 класу  Тараненко Олександр - ІІ місце ( вч. Король В.Б.) 
 
Трудове навчання- учень 8 класу Артюшенко Артем - ІІІ місце ( вч. Король В.Б.) 
 
 
 
Учні переможці  ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін  - 2016:
 

 

Географія - учениця 10 класу Мосур Аліна - ІІІ місце ( вч.Суховій В.Д.)

Учні переможці  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін  - 2016:

 

 

Екологія - учениця 10 класу Панасюк Руслана - ІІ місце ( вч. Сокур О.І.)

Географія - учениця 10 класу Мосур Аліна - І місце ( вч.Суховій В.Д.)

Географія - учень 11 класу Матуся Іван - ІІІ місце ( вч.Суховій В.Д.)

Географія - учень 8 класу Тараненко Олександр - ІІІ місце ( вч.Суховій В.Д.)
 
Біологія- учень 8 класу Тараненко Олександр - ІІІ місце ( вч. Хоменко І.І.)
 
Трудове навчання- учениця 10 класу Мосур Аліна- І місце ( вч. Король В.Б.) 
 
 
 
 
 
 
Учні переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін  - 2015:

 

Українська мова - учень 7 класу Тараненко Олександр - ІІІ місце ( вч. Тараненко С.Д.)

Трудове навчання - учень 10 класу Лелюх Антон - ІІІ місце ( вч. Король В.Б.)

                                    учениця 9 класу Мосур Аліна - ІІ місце( вч.Король В.Б.)

Географія -  учениця 9 класу - Мосур Аліна -ІІІ місце ( вч. Суховій В.Д.)

Біологія - учениця 9 класу Панасюк Руслана- ІІІ місце (вч. Сокур О.І)

Фізика- учениця 9 класу Мосур Аліна - ІІІ місце(вч. Король В.Б.)

                     Учні переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін - 2014:

Історія   -   учень 11 класу  Клименко Микола - ІІІ місце( вч. Черненко С.М.);

Українська мова - учениця 8 класу Панасюк Руслана - ІІІ місце( вч. Тараненко С.Д.);

Біологія    - учениця 11 класу Лила Аліна - ІІ місце( вч. Хоменко І.І.);

Українська мова - учениця 8 класу Мосур Аліна-І місце( вч. Тараненко С.Д.);

Хімія- учениця 11 класу Лила Аліна - І місце( вч. Шевченко В.Г.);

Географія - учениця 11 класу Матуся Богдана - І місце( вч. Суховій В.Д.);

Трудове навчання - учень 11 класу Двірний Дмитро - І місце(вч. Король В.Б.).