Оголошення!

2 вересня 2019 року о 9 годині відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня знань.

Запрошуємо учнів, педагогів, батьків, громадскість  та усіх жителів села.

                                         Рада закладу

Готуємося до першого уроку у 2019-2020 навчальному році!

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим є і проведення першого уроку.

РЕКОМЕНДОВАНІ ТЕМИ

Для дітей1-4-х класів 

«Поговоримо про дружбу»;

«Добро починається з тебе»;

«Чесність та довіра – основа добрих стосунків»;

«Як стати кращим»;

«Здоров’я природи - здоров’я людини» та ін.

Учням 5-9-х класів

«Ми – жителі планети Земля. Ми – рівні»;

«Щастя: пункт призначення чи спосіб подорожувати?»;

«Герої завжди поміж нас»;

«Що означає бути справедливим?»;

«Що означає бути лідером?»;

«Для чого людям совість?»;

«Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування» та ін.

Для учнів 10-11-х класів

«Правовий статус людини і громадянина в Україні»;

«Людина серед людей»;

«Свобода в житті людини та її межі»;

«Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»;

«Верховенство права: дороговказ чи лише декларація?»

«Корупція та фаворитизм як крадіжка твого майбутнього» та ін.

Літо табірне - веселе!

Літо - це найкраща пора року для дітей. Це пора  для зміцнення  здоров'я , час для спілкування з друзями та нагода для задоволення особистих інтересів та потреб. Рухливі ігри, веселі розваги, відпочинок на природі, читання цікавої книги -це заняття  для душі, які сприяютьрозвитку творчого потенціалу особистості. Тому  задоволення потреб дитини – є одним з пріоритетів у роботі педагогічного колективу Васютинського НВК і стало основою в організації роботи пришкільних таборів - табору відпочинку «Сонечко» для учнів 1-7 класів та табору праці і відпочинку «Колос» для учнів 8,10 класів,які працювали з 29 травня по 15 червня 2018 року.

 У таборі «Сонечко» оздоровлювалися діти 1-7 класів, в кількості -76 осіб, які об'єдналися у З загони : «Бджілка », «Смайлик» та «Невгамовні. У таборі мали можливість оздоровитись  діти  з девіантною поведінкою (2), діти інваліди (2) , діти – чорнобильці (1), діти з багатодітних та малозабезпечених сімей сімей(22). Для вихованців І загону (1-2 класи) у обідню пору організовано денний сон на базі дитячої установи.

Керівництво роботою таборів здійснювали заступник директора з виховної роботи Шевченко Г.Ф. та вчитель трудового навчання Король В.Б.

У таборі відпочинку «Сонечко» працювали досвідчені вихователі Собченко О.І,Філіпчак Л.В.,Сокур О.М., Зінченко Н.О., Яковенко Н.І.,Блажко Н.І.,які не обділили любовю і турботою жодної дитини. Організацію та проведення спортивних заходів здійснював учитель фізичної культури  Черненко В.І, отримати корисну пораду мали можливість діти від досвідченого, мудрого соціального педагога  Петренка В. В. та кмітливого практичного психолога Сліпенької Т.Ф..Кожного дня проводилися цікаві  тематичні заходи , підготовлені педагогом - організатором Тараненко Л.П. та вчителем музики - Коробкою І.І.

Табір  відпочинку «Сонечко» працював  згідно тематичного напрямку «Мій рідний край – краплинка України» величність гра», основна увага була направлена на формування ціннісного ставлення до свого здоров’я, до себе, до людей , держави свого духовного «Я». Виховна робота у таборі проводилась за тематичними днями - День знайомств, День книги, День пісні, День лісу, День казки і спрямована на виховання патріотизму, національної свідомості, підвищення соціального статусу і самооцінки дитини, її діяльності, збагачення духовного світу, інтелекту з урахуванням реалій сучасності.

Діти табору «Сонечко» були забезпечені трьохразовим якісним харчуванням. У дитячому меню свіжі огірки, помідори , банани, апельсини, цукерки, кондитерські вироби, соки, м'ясні та молочні страви, риба. Всі турботи за якісне і калорійне харчування взяло на себе СТОВ «Дніпро»,вартість харчо дня  складав 25 грн  та сільська рада, виділивши на харчування учнів 1- 4 класів субвенцію в розмірі 5 000 грн.

За сприяння СТОВ «Дніпро», зокрема родини Душейків, за що їм велика вдячність від учнів, вчителів та батьків, учні 6- 11 класів мали можливість побувати на екскурсії  у м.Києві, відвідати пам’ятні, історичні місця столиці нашої держави, отримати незабутні враження та приємні спогади .

Незабутні спогади про прекрасні , щасливі хвилини відпочинку у таборі «Сонечко» ще не раз згадають наші вихованці.

Підвели підсумки досягнень учнів у 2017-2018 навчальному році

 За результатами участі учнів закладу у районних заходах : олімпіадах, творчих конкурсах, змаганнях.  Грамотами Чорнобаївської райдержадміністрації відділу освіти нагороджено  учнів закладу. Ми гордимося переможцями районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, МАН

Тараненко Олександр, учень 9класу: трудове навчання ІІ м,українська мова ІІІ м.;географія ІІІм., біологія ІІІм, переможець районного етапу МАН  (історія)

Мосур Аліна, учениця 11 класу: географія ІІІм., трудове навчання Ім.фізика ІІІм.,

Панасюк Руслана, учениця 11 класу: екологія ІІІм.,

Діденко Аліна, учениця 7 класу: українська мова ІІІ м.; ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Т.Шевченка.

Волошин Дмитро, учень 6 класу: ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного мовно- літературного конкурсу  ім. Т.Шевченка; ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови

 ім .П.Яцика

Артюшенко Артем, учень 8 класу :трудове навчання ІІІм.

 

Переможцями  районних конкурсів стали:

Мосур Аліна, учениця 11 класу , конкурс малюнків «Здай кров заради життя»

Мосур Аліна, учениця 11 класу , І м.  у районному етапі  обласної акції» Збережемо первоцвіт» номінація «Малюнок»

Тараненко Олександр, учень 9 класу,  І м.  у районному етапі  обласної акції» Збережемо первоцвіт» номінація «Фото», «Плакат –заклик»

 Тараненко Олександр, учень 9 класу -  проект «Квіти біля школи» в рамках Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

Кишкань Костянтин,учень 11 класу - проект «Здоровим бути модно» в рамках обласного Інтернет – проекту «Ми патріоти Черкащини»

Рада учнівського самоврядування «Лідер» - проект «Добро починається з тебе» в рамках обласного Інтернет – проекту «Ми патріоти Черкащини»

Діденко Аліна, учениця 7 класу - у районний конкурс малюнків «Здоровя сьогодні і на все життя» в рамках місячника шкільних бібліотек

Двірна Ірина, учениця 8 класу - участь у районному конкурсі малюнків «Здоровя сьогодні і на все життя» в рамках місячника шкільних бібліотек

Сарапіонова Ірина , учениця 8 класу- участь у районному конкурсі віршованих творів до Дня боротьби зі СНІДом

Двірний Сергій, учень 2 класу-  участь у районному конкурсі малюнків  до 100 річчя Товариства Червоного Хреста

Члени гуртка «Юні природолюби» 1-4 класи (керівник Шевченко Г.Ф.) І місце у районному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» номінація «Найщедріша годівничка»

 

Пе

День вишиванки- 17 травня!

17 травня в Україні відзначається День української вишиванки. Запрошуємо приєднатися всіх бажаючих до святкової акції.

                                                                                   Учнівська рада

Увага ! 8 травня відбудеться "Свічкова хода"

8 травня 2018 року 0 20 годині 30 хвилин відбудеться "Свічкоова хода"  за участі учнів закладу, приурочена Дню памяті та примирення.

 Запрошуємо до участі батьків, педагогів, учнів закладу та всіх жителів села!

З світлим днем Великодня!

Шановні учні, педагоги, батьки!

Щиро вітаємо Вас зі світлим днем Воскресіння Христового!

Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Хай життєдайний Великдень увійде ясним променем у ваші серця і родини, огорне їх писанковими барвами радості, любові та щастя, додасть наснаги для добрих справ.

Миру вам і усіх земних благ!

            Адміністрація