Зі святом Останнього дзвоника!

Любі діти, шановні вчителі, дорогі батьки!

  Щиро і сердечно вітаємо Вас з закінченням 2021-2022 навчального року! Два роки поспіль останній дзвоник для усіх школярів України був не таким, як завжди – через пандемію коронавірусу, а цьогоріч – через війну, розв’язану росією.

 Тож, нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на перемогу.

  Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших  учнів нашого закладу, адже вони подолами першу сходинку на шляху пізнання,навчилися читати і писати, рахувати і співати, фантазувати і досліджувати, подорожувати і мріяти, знаходити відповіді на цікаві питання та дружити.                                                                                                     

  Для випускників 2022 року останній шкільний дзвоник-це початок дорослого життя, дорога у незвідані далі. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. 

 Юним здобувачам освіти хочеться побажати хорошого і безпечного відпочинку  влітку. Набратися сил та  життєвої енергії для подальшого результативного навчання. Позитивних емоцій , нових знайомств та щасливих моментів, зичимо Вам, наші любі діти!                                   

  Слова подяки нашим вчителям за  самовіддану працю, за турботу і знання, які  віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Нехай вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишає ваші серця, а всі майбутні задуми та справи наповнюються світлом, красою і добром! 

 Велика вдячність нашим дорогим батьки за належне виховання дітей, підтримку та допомогу, взаєморозуміння та активну життєву позицію.Ви надія і опора школи. Зичимо Вам щасливих та мирних днів, добробуту, злагоди,сімейного благополуччя, доброти, здійснення заповітних мрій. 

Ми висловлюємо також слова великої вдячності нашим постійним спонсорам та мецинатам родині Душейків, дирекції СТОВ "Дніпро",місцевим підприємцям за фінансову та матеріальну допомогу закладу. Добра й благополуччя Вам, міцного здоров’я, щастя,здійснення мрій, спокою та миру. Слава Україні!Гером Слава!

 

                                                                                                                                                      Адміністрація закладу 

 

21 лютого Міжнародний День рідної мови!

Міжнародний день рідної мови запроваджено ЮНЕСКО з метою максимального збереження мов всіх народів планети та шанобливого ставлення до них. Уперше його відзначили у 2000 році, й відтоді щорічно святкують 21 лютого.

Ця дата бере свій початок ще із 1952 року, коли пакистанська влада проголосила офіційною і єдиною державною мовою — урду. Проте, нею розмовляло лише 3% населення. На Сході країни, де всі говорили бенгальською, саме 21 лютого почалися масові протести, організовані студентами. Поліцейські жорстоко розганяли протести і, навіть, вбили кількох молодих людей. У пам'ять про тих, хто загинув у боротьбі за рідну мову, обрали цю символічну дату.

В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України, Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Протягом багатьох віків наші предки не лише відстоювали свободу рідної української землі, а й право на існування та визнання української мови. Сьогодні наша велична і милозвучна мова гордо лунає з вуст мільйонів людей. Тож головне завдання кожного українця – любити, берегти і збагачувати материнське слово.

       

20 лютого День пам'яті героїв Небесної Сотні!

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.

     Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

20-12.jpg

Увага! 16 лютого- День Єднання!

     З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість  Указом Президента16 лютого оголошено Днем єднання!

У цей день варто підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах населеного пункту;

виконати о 10.00 Державний Гімн України;

 

Про реформу шкільного харчування!

       У рамках реформи шкільного харчування , затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 року № 1008 – р (зі змінами) та спеціалістами МОЗ України, Національного інституту харчових технологій НВК використовує чотиритижневі сезонні меню та технологічні карти страв,  розроблені командою соціального проекту з покращення культури харчування СultFood під керівництвом Євгена Клопотенка, які рекомендовані для закладів освіти. Вони відповідають новим Нормам харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2021 року №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та містять всю необхідну інформацію щодо вмісту продукту (брутто/нетто), харчової та енергетичної цінності, технології приготування, органолептичних показників та рекомендації щодо подачі страв, термінів споживання тощо.

    Для кращого розуміння суті реформи шкільного харчування заклад, вчителі, батьки, учні використовують

інформаційний портал «Знаїмо» https://znaimo.gov.ua.

       Інтернет-платформа представляє необхідну інформацію про перебіг реформи  та нормативи шкільного 

харчування. 

Вчителі та батьки мають змогу дізнатися, як формувати культуру харчування вдома та в школі, а  учні в доступній формі, з використанням ігор та тестів, знайомляться з основами здорового харчування.

22 січня- День Соборності України!

 22 січня  – День Соборності України!

Цього року відзначаємо 103-тю річницю від дня проголошення Універсалу про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну.

Проголошення Акта злуки – важлива сторінка в літописі державотворення, і нині, за більш ніж століття, ми розуміємо, що соборність України – це не лише про історію, це про наше сьогодення і майбутнє.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

333455_d6f3d31ba43aa8d834307edc98bbd92f.jpg

Інформація для населення! Порядок дій у разі надзвичайних ситуацій

На виконання вимог листа Черкаської обласної державної адміністрації від
11.01.2022 № 01/01-59/75 надаємо макет пам’ятки з правилами безпечної
поведінки для населення щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайних
ситуацій техногенного, природного, соціального характеру.

Увага! Інформація для педагогічних працівників,випускників 2022 та батьків!

13 січня 2022 року о 19.20 на телеканалі «Суспільне. UA» відбудеться прямий ефір телепрограми «Сьогодні. Головне», гостями якого будуть Сакаєва Світлана Вікторівна, директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти та Сокуренко Олександр Михайлович, відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького.

           Запрошуємо педагогічних працівників, учнів випускних класів, а також їхніх батьків долучитися до перегляду передачі, в якій будуть висвітлені основні питання щодо особливостей ДПА/ЗНО та вступу до закладів вищої освіти у 2022 році.

 

  Адміністрація НВК

Профорієнтаційна зустріч - конференція з викладачами Черкаського державного технологічного університету!

 15 грудня 2021 року Черкаський державний технологічний університет у межах регіонального патріотично-просвітницького проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині» організував онлайн-зустріч із учнями 9-11 класів. Цього разу науковці ЧДТУ розповіли учням та педагогам про особливості навчання в єдиному технологічному закладі вищої освіти регіону. Під час онлайн-спілкування мова йшла про розмаїття актуальних спеціальностей, за якими ведеться підготовка у ЧДТУ, новації вступної кампанії, співпрацю зі стейкхолдерами, широкі можливості для проходження практики, стажування і працевлаштування у провідних українських та міжнародних компаніях. Окрім цього, освітяни розповіли школярам про умови проживання у студентських гуртожитках, активне студентське самоврядування, цікаве дозвілля та можливості для саморозвитку. 

 

Натисніть для збільшення зображення 2.jpg

Увага! Інформаційна кампанія ! Переглянь відеоролик "Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та пошир у соцмережі!

Відповідно до доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації Скічка О. О. від 06.12.2021 № 9704/01/01-21 до листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 03.12.2021 № 22/9.4-6905-21 про заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості, ми долучаємося до її проведення та пропонуємо переглянути відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України».

 Завантажити відеоролик можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?u sp=sharing.