Васютинська гімназія та ліцей

в Черкаській області

День відкритих дверей відбувся у Васютинському ліцеї!

Васютинський ліцей – це сучасний освітній заклад, який створює умови для забезпечення відповідального ставлення дитини до свого життя, розкриває її творчий потенціал, формує всебічно розвиненого громадянина, патріота, творця власного життя і долі.

      10 травня 2023 року у Васютинському ліцеї відбувся День відкритих дверей.

 Господарі ліцею гостинно зустрічали майбутніх десятикласників та їх батьків з навколишніх сіл: Москаленок, Тимченок, Вереміїівки, Кліщинець та Жовнино. Учні-ліцеїсти презентивули свій ліцей, свої надбання та досягнення. Дар’я Белічко, учениця 9 класу, майбутня ліцеїстка, привітала присутніх  виконанням пісні «Вітаю» та пригостила запашним короваєм.

          Директор ліцею Світлана ЧЕРНЕНКО ознайомила присутніх  з умовами вступу та особливостями навчання учнів у ліцеї, розповіла  про сучасні реалії освітнього закладу та перспективи на майбутнє. Директор акцентувала свою увагу на профілізації старшої школи, матеріально-технічному забезпеченні ЗЗСО, впровадженні важливих інновацій в  освітній діяльності, одними з яких є електронний журнал/щоденник, який ведеться в електронному форматі з відкритим індивідуальним доступом для учнів та їх батьків.

«Успішний учитель, успішний учень, успішна школа, успішні люди, успішна Україна» - це своєрідне педагогічне кредо ліцею,  наголосила  Світлана ЧЕРНЕНКО, тому важливим аспектом у роботі закладу - є творчий розвиток особистості, який відбувається шляхом організації позакласних заходів,

тематичних днів та тижнів, результативної роботи гуртків («Естрадного співу», «Драматичний», «Умілі руки», «Українське краєзнавство») та секцій (футбол, баскетбол).

У закладі надаються якісні освітні послуги досвідченими педагогами, про що свідчать результативні виступи учнів на Всеукраїнських предметних олімпіадах з історії, англійської мови, математики, трудового навчання, Інтернет-олімпіадах, мовно-літературних конкурсах ім.П.Яцика та Т.Шевченка. Ліцеїсти є переможцями еколого-натуралістичних, історико-краєзнавчих, природничо-математичних конкурсів та конкурсів декоративно-прикладного мистецтва, музичних фестивалів. Юні спортсмени-ліцеїсти є  переможцями районних змагань з плавання, баскетболу. Лідерський актив ліцею є активним учасником та переможцем обласного Інтернет проєкту Ліги старшокласників «Ми - патріоти Черкащини», проєктів в рамках військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Приміщення ліцею має сучасний естетичний вигляд, кожен навчальний кабінет забезпечений комп’ютерним обладнанням з доступом до Інтернет мережі, наявні кабінет психолога, бібліотека, комп’ютерний клас, спортивна зала, площадка та стадіон. На території закладу знаходиться окреме приміщення майстерні, яке використовується для проведення уроків трудового навчання, технологій.

Візитною карткою освітнього закладу є дендрологічний парк - це своєрідна біологічна лабораторія, прекрасне місце для відпочинкута насолоди свіжим повітрям, - переконатися в цьому мали можливість  наші відвідувачі.

Найбільша увага у закладі направлена на створення здоров’язбережувального та безпечного освітнього середовища. Уроки відбуваються переважно в очному режимі, з дотриманням санітарних норм. Заклад має облаштоване підвальне укриття, яке використовується за потреби в разі надходження сповіщення «Повітряна тривога».

За підтримки місцевого господарства для учнів та педагогів організовано безкоштовні комплексні гарячі обіди, які готуються згідно меню та з дотриманням технологій приготування. Гості залюбки скуштували  приготовлений згідно меню обід (український борщ, картопля по-домашньому, салат з свіжої редьки та зеленої цибулі, хліб, компот) та були задоволені його смаковими якостями.

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи закладу  висловлюють слова великої вдячності засновникам СТОВ "Дніпро", родині Душейків за надання фінансової та матеріальної допомоги, організацію підвезення учнів до навчального закладу,безкоштовне харчування,облаштування укриття, ремонт навчальних кабінетів, забезпечення твердим паливом та вирішення усіх господарчих проблем закладу. 

Здійснивши екскурсію шкільними коридорами, відвідавши навчальні кабінети, дендрологічний парк, укриття, поспілкувавшись з педагогами та адміністрацією закладу присутні гості отримали відповіді на  всі питання та дізналися корисну  інформацію про наш, Васютинський ліцей.

То ж, запрошуємо на навчання до нашого Васютинського ліцею! 

14 жовтня-День захисників та захисниць України!

Вітаємо з Днем захисника і захисниці України! Це справжнє свято самовідданості, свято благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники та захисниці України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям і військовослужбовицям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

З Днем захисника та захисниці України: цікаві привітання та ...

Хай буде щасливою ваша дорога,

Щоб мир був у світі і добрим був час.

Звертаємось ми з хвилюванням до Бога,
Щоб діти живі повернулись до нас.

Служіть і мужнійте, старайтесь щосили,
В майбутньому це знадобиться для вас.
Щоб ваші батьки були горді й раділи,
Й пишалися вами. У добрий вам час!
Доньки кохані, сини-соколята!
Нехай переможною буде війна.
Бо кожного з вас жде любов, рідна хата
І мати, що в цілому світі одна.

 Вітання з Днем захисника України! 

З Днем працівника освіти України!

   Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

   Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя та всіх працівників закладу, які творять майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. 

     Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів нашої  України.

  Висловлюємо щиру вдячність Вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм учням.

   Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління!

     Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

                                                                                                                          Адміністрація та профспілковий комітет закладу

  Вітання з Днем працівника освіти! - Міжрегіональна Академія ...  

День визволення села Васютинці від нацистів

27 вересня – День визволення села Васютинці від нацистів

 

    Сторінки історії, події   війни 1939-1945 років вкарбовані в пам'ять українського народу. Наші діди, прадіди боронили рідну землю   від ворога,   мріючи про щасливе, вільне майбутнє.

Якою ж була війна? Дати відповідь на це питання ми маємо нагоду   в   ході уроків-зустрічей, уроків-скорботи. Ми вдячні визволителям за те, що вони здобули перемогу.  610 односельчан не повернулися до рідного дому, але герої не вмирають, вони живуть у нашій пам'яті і наших справах.    

    Сьогодні   ми   як ніколи повинні бути патріотами своєї держави. Ми хочемо жити в мирі,  дружбі,   бути   гідними   наших   славних   дідів і прадідів, наших захисників, які віддали своє життя за неньку-Україну., які продовжують боронити рідну Україну від агресора.

Ми можемо з впевненістю сказати :«Ні» - війні! Хай буде мир!

 

         Братська могила

В травневі дні у році сорок п’ятім

Стрічали матері синів з війни

І п освітлішало у кожній хаті,

Неначе сонце принесли вони

Пройшли солдати немалі дороги

Через бої та хуртовини злі

І засвітили сонце перемоги

Усій землі, всім людям на землі!

День знань 2022-2023 навчальний рік

303308969_3319470224976824_9180883282560931420_n.jpg

Дорогі школярі! Шановні батьки та педагоги!

Прийміть найтепліші вітання з Днем знань і початком нового 2022-2023 навчального року.

Перше вересня – це традиційне свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
Сьогодні особливий день для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Перед вами, дорогі першокласники, довгий, але надзвичайно цікавий та дивовижний шлях нових знайомств та відкриттів.
Не менш важливий цей день і для майбутніх випускників, яким, доволі швидко, доведеться обирати свій професійний шлях у житті.Нехай вас супроводжує удача та збуваються усі найзаповітніші мрії під мирним українським небом.
Бажаємо всім педагогам успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані вашими вихованцями в навчальному році, стануть гідною основою для життя нового молодого покоління. Нехай тільки радість приносять вихованці та вдячні учні.
А всім школярам - наполегливості, високих досягнень у навчанні, творчості та щасливого життя в прийдешньому навчальному році!
Бажаємо батькам бачити щасливими своїх дітей, працювати, боротися і перемогти!
Сьогодні ми переживаємо тяжкі години війни… Сьогодні Україні, як ніколи, потрібні знання, вміння і розум, відданість і патріотизм. Ми впевнені – ми разом все здолаємо, переборемо і переможемо! Все буде Україна! Зі святом!
З повагою адміністрація закладу
 
304757788_593573475782345_4379247409359304410_n_0.jpg   

З Днем Української Державності!

Шлях становлення Української Державності був складний та тернистий. Українці століттями відстоювали свої права на розвиток, формування національних ідей, збереження етнічних цінностей та незалежність в цілому. І як не дивно, в 21 сторіччі ми знову захищаємо Батьківщину від окупації, свої права на існування.

Але завдяки мужності та патріотизму українського народу, його силі та волі, Україна є і буде незалежною європейською державою! Жодні загарбники, скільки б сил вони не вкладали у спроби зломити та окупувати Україну, не будуть мати успіху! Ми переконані у цьому.

У День Української Державності вітаємо всіх наших співвітчизників зі святом і бажаємо стійкості й сили нашій державності, міцності, миру та добробуту Україні й кожному з нас! Все буде Україна!

den-derzhavnosti-2.jpg

Запрошуємо на навчання до 10 класу!

 

Шановні дев'ятикласники та батьки!

 

Адреса:

вул. Шкільна, 31, с. Васютинці

Телефон:

0473956640

E-mail:

vasytunsi@ukr.net

Веб-сайт:

http://vas-school.ck.ua

Директор:

 Світлана ЧЕРНЕНКО

          Учнівський та педагогічний колектив нашого освітнього закладу запрошує на навчання до 10 класу.

     У закладі створені належні безпечні умови, панує здоровий психологічний мікроклімат. Обладнано просторі  сучасні кабінети, затишні коридори, комп'ютерний клас,  бібліотеку та інформаційно-ресурсний центр, спортивний зал, сучасну їдальню, кабінет психолога,шкільні майстерні.

Здійснюється результативна позакласна пробота,працюють предметні  гуртки та гуртки за інтересами, спортивні секції.

Для учнів 1-11 класів організовано безкоштовне гаряче харчування ( за сприяння місцевого господарства СТОВ" Дніпро".

На шкільному подвір'ї є прекрасне місце для відпочинку- дендрологічний парк, спортивний майданчик. 

Для учнів 10 класу на 2022-2023 н.р. пропонуємо альтернативу - профілів навчання:

 - філологічний (українська мова);

- природничо-математичний(біологія,хімія, математика);

- історико- правовий( історія, правознавство);

Викладання інших предметів ведеться на академічному  рівні.

Якісні освітні послуги надають 22  педагогічні працівники, із них:

9 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої

категорії“;

10 – „спеціаліст першої категорії“;

1 – „спеціаліст другої категорії“;

 2 – „спеціаліст” ;

1 вчитель має педагогічне звання "учитель-методист";

5 вчителів мають педагогічне звання "старший вчитель"; 

1– нагорожений знаком "Відмінник освіти України". 

В освітньому закладі працюють практичний психолог, соціальний педагог,  медична сестра, бібліотекар, 12 осіб обслуговуючого персоналу.

Всіх бажаючих навчатися у 10 класі запрошуємо на навчання до нашого освітнього закладу.

Заяви подаються щоденно з понеділка до п'ятниці  з 8.00 до 17.00 години.

Ласкаво просимо!

 

  images_0.jpg   

З Днем Конституції!

2_4014.jpg

Дорогі українці!

Сьогодні велике державне свято - День Конституції України. Конституція - це основний закон держави, який проголошує її незалежність і свободу. Нехай у кожного українця буде маса приводів для гордості за рідну країну. Зі святом!

image_83.jpg

 

З головним святом країни вітаємо,

Мирного неба над головою бажаємо,
Нехай у кожному домі панує щастя і любов,

Нехай Україна процвітає знову і знов!

12551.jpg